گردونه ی I.C.Academy اولین مدرسه آشپزی ایران شف
I.C.Academy (پست)

رسالت اجتماعی آکادمی بین المللی ایران شف WWW.IRANCHEF.COM

دوست دارم نظرات خود را در مورد این حرفه با شما در میان بگذارم : اعتقاد شرکت مشاوران فردای بهتر آسیا ايران شف تغییر به سوی آینده است. ما معتقدیم که یک کارمند با انگیزه و با صلاحیت توانایی تغییر سرنوشت هر مجموعه‌ای را داراست. ما معتقدیم که یک کارمند متعهد بایستی راهی طولانی بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

درباره مدرسه آشپزی ایران شف و شرکت هولدینگ مشاوران فردای بهتر آسیا

پیام مدیریت شرکت مشاوران فردای بهترآسیا - ایران شف I.C.A من همواره بر این اعتقاد بوده و هستم که با توجه به تعدد مراکز گردشگری و جاذبه‌های فراوان توریستی در کشور عزیزمان و شمار زیاد گردشگران داخلی و رشد روز افزون گردشگران خارجی و افزایش سطح توقعات که مطالبات آنان را از یک هتل سه بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

رزومه مدیریت اولین مدرسه آشپزی و قهوه ایران شف

نام و نام خانوادگی: فرهود زعفری هشجین نام هنری ام را دوستانم فرهاد صدا می زنند بخشی از فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی مدیریت ایران شف I.C.Academy: مدير عامل شركت مشاوران فردای بهترآسیا- ایران شف زمینه فعالیت مشاوره, راه اندازی هتل, رستوران,کافی شاپ, فست فود, فود کورت, دکور بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

دوره تخصصی ایزو HACCP مخصوص مدیران، سرآشپزان، باریستا ها با مدرک معتبر 88663551

یکی از اصولی که در زنجیره مواد غذایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است رعایت و پیاده‌سازی اصول HACCP یا تجزیه و آنالیز خطر و نقاط کنترل بحرانی است. این استاندارد در تمام کشورهای دنیا بعنوان یک الزام و استاندارد کاربردی جهت جلوگیری از آلودگی مواد غذایی استفاده می‌شود. دوره HACCP در بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

دوره هیجان انگیز صبحانه های اروپایی و آمریکایی با دو مدرک معتبر -مدرسه آشپزی ایران شف88663551

(دوره آموزشی صبحانه و براچ): کلمه ی برانچ از ترکیب دو کلمه ی breakfast and lunch تشکیل شده است و به ترکیب صبحانه و ناهار گفته می شود. در واقع برانچ به صبحانه ی دیر و یا نهار زود گفته می شود. وعده ی برانچ معمولا در اخر هفته ها استفاده می شود، زیرا افراد معمولا در روزهای تعطیل فرصت بیشتری بر بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

دوره کبابهای ایرانی و ملل با دو مدرک معتبر دارای امتیاز مهاجرتی کد رجیستری-مدرسه آشپزی ایران شف

دوره کباب‌های ایرانی و اینترنشنال با گارنیش‌های حرفه‌ای و مهندسی منو در دو روز به صورت عملی کاملا حرفه‌ای با مدرک معتبر از کشور کانادا و آکادمی I.C.A ایران شف. مدت دوره: 2 روز فشرده از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر مدارک: 3 قطعه عکس، کپی کارت و یا پاسپورت شهریه: دو میلیون و سیصد هزار ت بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

مدرسه قهوه ایران شف -اولین مدرسه قهوه در ایران برگزاری دوره های تخصصی باریستا با مدرک معتبر

دوره های گروهی کافی شاپ باریستا هدف: آموزش فراگیران با فرآیند تهیه انواع نوشیدنی سرد و گرم همچنین تهیه دسرها، نحوه پذیرائی، نحوه مدیریت و ارائه خدمات در کافی شاپ‌های تخصصی، هتلها، در ایران و خارج از کشور مطابق با استانداردهای روز جهان سرفصل‌ها: کافی شاپ باریستا و مدیری بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

دوره مدیریت رستوران با همکاری دانشگاه ام اچ کالج در محل آکادمی ایران شف دارای امتیاز مهاجرتی و کدرجیستری

دورهای تخصصی دپارتمانهای هتلداری و آشپزی در ایران و مالزی با مدرک معتبر دارای امتیاز مهاجرتی و کد رجیستری برگزار میشود. در این راستا آکادمی بین‌المللی ایران شف با امضا تفاهم‌نامه رسمی با دانشگاه ام اچ کالج مالزی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت هتل، رستوران، تالا بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

دوره آشپزی ملل با مدرک معتبر دارای امتیاز مهاجرتی و کد رجیستری جهت اعزام آشپز به کشور آلمان با شرایط ویژه

چناچه به آشپزی و پختن غذاهای متنوع و جدید برای شما لذت بخش است این دوره مناسب شماست. در این دوره شما با فرهنگ غذایی ملل مختلف و همینطور آداب غذا خورنشان، کاست کنترل، مهندسی منو، آنالیز، چارت سازمانی، لجستیک و تدارکات،بهداشت فردی، محیط، مواد غذایی، سرعت عمل و تسریع در سرویس ده بیشتر ..
I.C.Academy (پست)

راه اندازی رستوران، فست فود، کافی شاپ صفر تا صد

راه اندازی رستوران با توجه به منو ، نوع غذا و تجهیزات آشپزخانه صنعتی متفاوت است . به طور کلی برای راه اندازی هر رستورانی باید با توجه به قوانین وزارت بهداشت و اماکن تجهیزات مورد نیاز تهیه شود . اگر قصد راه اندازی رستوران ایتالیایی را دارید بهتر است بدانید تجهیزات رستوران ایتال بیشتر ..

 |